Doplňky a vnitřní vybavení skříněk

Nezbytnou součástí kuchyně jsou i dřezy, baterie, závěsné programy, vestavěné koše a různé vnitřní vybavení skříněk.


U nás si můžete vybrat z nabídky firem:

BLANCO CS CZ, spol.s r.o. morphy richards Schock
Franke, s.r.o. Mivokor s.r.o. IDEAL TRADE, spol.s r.o.

U všech zmiňovaných firem sortiment zahrnuje širokou škálu barev, množství tvarů jak v nerezovém provedení tak i v ostatních materiálech.


Osvětlení
Praktickým i efektivním doplňkem kuchyně je světlo zabudované přímo do polic ať už samostatných nebo v podobě prosvětlených den horních skříněk.
Vnitřní vybavení rohu „Le Manes"
Vnitřní vybavení rohu „Le Manes"
Řešení úložných prostor v arena stylu
Řešení úložných prostor v arena stylu

VybaveníVýběr vhodného dřezu

Při výběru dřezu se můžeme rozhodovat ze tří materiálu, ze kterých se dřezy nejčastěji vyrábí. Nerez z různými povrchovými úpravami (nerez kartáčovaná, lesklá, se skelným povrchem, ...). Granitové dřezy různých barev a velikostí, s možností příměsí metalických částí. V neposlední řadě je to kámen umělý dodávaný přímo na míru specifickým požadavkům.
Při volbě dřezu bychom si měli uvědomit, zda požadujeme odkapávací prostor na nádobí, misku na omývání ovoce a zanedbatelná není ani velikost a hloubka dřezu.

Vodovodní baterie mají také několik specifik. Na trhu jsou nejen hlavice se sprchou či beze sprchy, ale i samotné tělo baterie může být opatřeno teleskopickou hadicí.

Při prácích spojených s manipulaci s varnou deskou bude přínosem upevnění v blízkosti varné plochy držáků na vařečky či jiné nástroje na smažení či manipulaci s pokrmy.

Pro praktickou stránku kuchyně je důležité řešení úložného prostoru – kontejnery, drátěný program a vestavěné odpadkové koše.

V naší nabídce najdete i světla pro osvětlení pracovní plochy, odkapávače na talíře, pořadníky do skříněk a jiné.